Jdi na obsah Jdi na menu
 


City Trail Run Prague 2014

 19.10.2014 Jsme se zúčastnili parádního a jedinečného závodu

CITY TRAIL RUN v Praze. Závod to byl opravdu super a myslím

že jsme  RUN-Jaroměř neudělali ostudu. 

 

Článek o závodě ..........rungo.idnes

 

www.citytrailrun.cz

 

Výsledky

 

Naše foto ...

 

 ČEZ City Trail Run Prague 2014 - TV program - Česká televize

 

Skvělá atmosféra, skvělí lidé, skvělá trasa.....tak tohle všechno můžete vidět na videu z letošního ČEZ City Trail Run! Užívejte a těšte se už na příští rok :)

 

 p2.jpg

 

..............................................................................................

 

 

První opravdový City Trail Run v České republice!

19. října 2014

16km         442m

 www.citytrailrun.cz

Co vás čeká?

 

  • Nová unikátní běžecká akce, ČEZ City Trail Run. Určeno běžcům, kteří hledají zcela nové zážitky v podobě náročného běhu městským terénem a přírodou.
  • Žádný další hromadný běh ulicemi, ale jedinečná, přibližně 16 km dlouhá trasa městským terénem přes nejkrásnější místa v Praze – Petřín, areál Pražského hradu a Jelení příkop, nejznámější pražské parky a sady (Letná, Stromovka), Botanickou zahradu Praha, vinicí sv. Kláry v Tróji, výhledem z Podhoří, lesním terénem v Bohnickém údolí a s cílem v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. 
  • Závod má záštitu primátora hlavního města Prahy, RNDr. Tomáše Hudečka, Ph.D. a dále představitelů MČ Praha 1, 7, 8 a Troji.
  • Většina závodů má start a cíl na jednom místě, u nás je to jinak - start a cíl jsou na různých místech, vaše osobní věci převeze do cíle.
  • Zažijete nejkrásnější barvy podzimu na vlastní kůži, dále pozávodní party a kulturní program v areálu Psychiatrické nemocnici Bohnice.
  • Čeká vás speciální zpestření a překvapení na trase, např. Compressport Vrcholová prémie a další.
  • Závod je měřený čipovou časomírou a soutěží se v hlavních kategoriích: jednotlivci (Muži, Ženy) a dvoučlenné týmy (Štafety).