Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZOMBIE NIGHT RUN 31.10.2015 PRAHA

Super zážitkový závod plný užasných ZOMBÍ Emotikona smile
Na trase 5km jsme obsadili bramborové 4. místo.
Hodně nás potrápily docela dlouhé schody a hlavně spousta ZOMBÍKŮ Emotikona smile

BYL TO SUPER ZÁVOD.

p1290901.jpg

Více foto.......

p1290869.jpg

Video:  http://zpravy.idnes.cz/zombie-night-run-0kp-/domaci.aspx…

V centru Prahy proběhl nejstrašidelnější běh v

České republice 

Zombie Night Run, závod, běh, událost známá jako nejděsivější a nejstrašidelnější běh na světě. Závod, kde není důležité vyhrát nad ostatními, ale nad svým strachem. O to hlavně šlo na sobotní běžeckém setkání s názvem Zombie Night Run u Národního památníku Vítkov.

„Hlavně si nezapomeňte čelovou svítilnu, tu nemají ZOMBIE rádi.“ Tak zněl podtitul události, která u nás nemá obdoby. Běžecká akce odstartovala v půl sedmé večer směrem do parku Vrch Vítkov, aby účastníci museli překonat tunel strachu, krvavé schodiště a zombie hrad.

To vše bylo ještě stíženo útokem oživlých mrtvol, které se snažili závodníky zpomalit a znepříjemnit jejich útěk do bezpečného cíle.

Všichni milovníci nočního běhání a dobrodružství měli šanci okusit na vlastní kůži o čem takový Zombie night Run doopravdy je.

Běh či chůzi volili okolo jednoho tisíce účastníků této akce a zcela jistě si užívali různé nálady strachu ve čtyřech ZOMBIE zónách.

Běh, který byl lemován desítky ZOMBIE, strašidelnými zónami a ponurou muzikou a nechyběli ani světelné efekty a další překvapení.

Více informací o akci naleznete na: www.zombierun.cz